A-koupelny

Alfa LUX ceramiche

Alfa LUX ceramiche

Skupina

Alfalux je člen Gruppo Nuova Rival ceramiche, vytvořená ze spojení Alfa ceramiche a Lux ceramiche. Gruppo Nuova Rival se sídlem ve Fiorano Modenese, v oblasti Sassuolo a s ochranými známkami Saime-San Prospero představují jednu z nejdůležitějších skupin v keramickém průmyslu. Společnost vyrábí celou škálu porcelánových obkladů a dlažeb dále také dlaždice jednou až dvakrát vypalované. Od začátku roku 2007 je Nuova Riwal ceramiche součástí větší skupiny, jejíž mateřskou společností je Casalgrande Padana S.p.A. se sídlem v Casalgrande di Reggio Emilia.

 AlfaLux – společnost

Sídlo Alfalux Ceramiche se nachází ve Via Ghiarola v Fiorano Modenede, v centru keramiček v okresu Sassuolo. Tato značka je od svého počátku součástí této oblasti.

Alfalux produkuje slinuté i glazované dlažby na podlahu či stěnu a to jednou či dvakrát pálené dlaždice. Všechny výrobky jsou estetické a vysoce kvalitní. Cílem firmy je spokojenost zákazníka, kterou společnost Alfalux zajišťuje neustálým růstem firmy a díky svým výrobním závodům, které jsou modernizovány s nejnovějšími technologiemi.

Chyba: Nedošlo ke spuštění session.