A-koupelny

Nimco

http://www.a-grohe.cz Nimco
http://www.1-koupelny.cz/nimco
Nimco - vybavení koupelen působící na našem trhu od roku 1998.

NIMCO je česká značka koupelnových doplňků a výrobků pro vybavení koupelen působící na našem trhu od roku 1998. Je registrovanou obchodní značkou české firmy Romvel s. r. o. se sídlem v Liberci, ČR.

V posledních letech NIMCO navrhuje vlastní design výrobků. V roce 2011 se nabídka těchto vlastních produktů výrazně rozšiřuje. NIMCO je značka upřednostňující nejenom kvalitní design samotných výrobků, ale i celkovou prezentaci včetně balení. Pro DIY obchody jsou vhodné výrobky v blistrovém balení, jejichž součastná nabídkačítá 7 sérií (Lotus, Metro, Kalypso, Simona, Monolit, Esprit a dále univerzální výrobky jako jsou např. madla). Ostatní výrobky jsou baleny v krabicovém balení a jsou spíše určeny kamenným obchodům, firmám zabývajícím se vybavením hotelů apod.

Výrobky NIMCO je možné spatřit v řadě českých, ale i zahraničních hotelů, penzionů, obytných domů či rodinných domků a bytů, převážně ze střední a východní Evropy. Architekti naleznou odpovídající výrobky pro své projekty různých kategorií či dle požadavku investora.

Chyba: Nedošlo ke spuštění session.